31 lip 2023

Obecnie bardzo popularną tematyką związaną z nowoczesnymi technologiami jest forma izolacji dachów płaskich oraz stropodachów.

03 lip 2023

Pianka poliuretanowa to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do termoizolacji budynków. Jest to materiał, tworzący powłokę o doskonałych właściwościach izolacyjnych, ocieplających i uszczelniających.

04 maj 2023

Z definicji dachy płaskie są to konstrukcje wśród dachów o nachyleniu nieprzekraczającym 12 stopni. Taka budowa rodzi wiele korzyści i zalet, ale źle wykonana może okazać się kłopotliwa.

04 kwi 2023

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na wykonanie izolacji dachu pianką poliuretanową. Jest to metoda, która cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoją skuteczność i uniwersalność.

28 mar 2023

Do zalet ocieplenia pianką pur przede wszystkim trzeba zaliczyć jakość. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła, bo tylko 0,024 W/mK.

18 sie 2022

Nowoczesne oraz modernizowane domy coraz częściej zbliżają się wyglądem do prostych brył z płaskimi dachami.

20 lip 2022

Dom to miejsce dla całej rodziny, często na całe życie. Warto żeby był trwały, bezpieczny oraz wygodny. Użytkownicy powinni czuć się w nim komfortowo i swobodnie.

30 cze 2022

Budynki biurowe to jeden z najważniejszych elementów każdej metropolii.