Malowanie dachów

Posiadając doświadczenie w maszynowym przetwarzaniu farby Izolbest oraz niezbędny sprzęt (malowarki firmy Graco i Adal) świadczymy usługi wielkopowierzchniowego malowania dachów. PUR Farba Izolbest tworzy na dachach elastyczne powłoki o wysokiej przyczepności do podłoża, które odporne są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, skutecznie zabezpieczające malowaną powierzchnię przed szkodliwym działaniem UV i korozją.

Jesteśmy w stanie pomalować, przy sprzyjającej pogodzie do 1000 m2 w ciągu jednego dnia roboczego.

Zajmujemy się wykonywaniem prac malarskich na dachach z pianek poliuretanowych oraz z blachy (trapezowej, płaskiej, falistej) w zakresie kompleksowym tzn. od przygotowania podłoża pod malowanie do wykonania powłoki malarskiej.

Farba Izolbest na piance poliuretanowej stanowi doskonałe zabezpieczenie przed promieniami ultrafioletowymi, które powodują degradację pianki. Podczas aplikacji farby Izolbest na elementy blaszane, powłoka malarska jest odnawiana, a dodatkowo blacha zabezpieczona jest przed dalszą korozją. Izolbest z powodzeniem stosowany jest jako farba do dachów, ale również do malowania rynien, obróbek blacharskich i parapetów stanowiąc renowację starej powłoki i tworząc nową, estetyczną powłokę ochronną.

Od 2012 roku wykonujemy również powłokę Izolbest-PRO na pokryciach dachowych z poliuretanu. Powłoka Izolbest-PRO, dzięki specjalnemu wypełniaczowi mineralnemu oprócz ochrony przed UV, stanowi dodatkową ochronę dachu przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Na nasze usługi malarskie udzielamy co najmniej 5-cio letniej gwarancji.