Jakie korzyści można uzyskać dzięki TermoPianie?

Branża budowlana w ciągu ostatnich lat zdecydowanie ewoluowała w stronę rozwiązań bardziej zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie przyjaznych dla środowiska naturalnego. Liczy się już nie tylko funkcjonalność konstrukcji oraz jej estetyczna strona, ale też jakość i pochodzenie wykorzystanych materiałów. Istotnym aspektem w przypadku uzyskania ekologicznego domu z optymalnymi warunkami do życia jest zastosowanie wysokiej klasy izolacji.

Dzięki TermoPianie możliwe jest właśnie skuteczne i szybkie izolowanie - zarówno w domach jedno - i wielorodzinnych, jak i obiektach przemysłowych, w których wymagane jest utrzymanie specjalnych warunków w zakresie temperatury. Jakie są jeszcze zalety tego nowoczesnego, a jednocześnie prostego rozwiązania? Opisujemy poniżej.

1. Pierwszą i podstawową, zauważalną od razu cechą pianki poliuretanowej nowej generacji jest jej skuteczność w termoizolacji. Szczelność tego materiału, brak jakichkolwiek mostków termicznych, oraz dokładne przyleganie do powierzchni stwarzają optymalne warunki termiczne. Natryskowy sposób aplikacji pozwala zniwelować ewentualne mankamenty konstrukcji w postaci szczelin czy szpar, także w miejscach niedostępnych w przypadku tradycyjnych metod.

2. Ponieważ piana poliuretanowa jest lekkim materiałem, to nie obciąża w żaden sposób konstrukcji budynku. Jednocześnie dzięki optymalnemu poziomowi izolacji możliwe jest obniżenie rachunków za ogrzewanie oraz za użytkowanie klimatyzacji.

3. Kolejną zaletą TermoPiany jest jej doskonała przyczepność. TermoPiana może być nakładana na konstrukcje ze stali, z drewna, z betonu, z żelbetonu. Aplikacja natryskowa pozwala na bardzo szybkie zakończenie prac - nawet do kilkuset m2 dziennie.

4. Warto podkreślić jeszcze jedną istotną zaletę TermoPiany. Poza wykorzystaniem w dopiero powstających projektach, można ją stosować także w gotowych budynkach. Usługą termomodernizacji zainteresowani są właściciele indywidualni, jak i spółdzielnie mieszkaniowe. Gotowy produkt, po przetworzeniu, jest bezpieczny i nie generuje żadnych szkodliwych oddziaływań na środowisko czy ludzi. TermoPiana jest bezzapachowa i ma obojętny odczyn chemiczny.

Wybierając firmę Termopian zyskuje się dodatkowo do 20 lat gwarancji. To jedyny producent oryginalnej TermoPiany w Polsce. Decydując się na zakup usługi można poprawić swój komfort życia, niezależnie od tego, czy modernizacja dotyczy nowego czy starszego budownictwa. TermoPianę poleca się przedsiębiorcom, producentom spożywczym, spedytorom - magazyny, hale, chłodnie - wszystkie te pomieszczenia muszą się charakteryzować określoną wilgocią oraz temperaturą. Dzięki TermoPianie łatwiej uzyskać zadowalające rezultaty.

Śląsk

Jesteśmy na rynku budowlanym od 1988 roku

Izolacje zbiorników, natryskowe, termiczne

Ponad 1 000 000 m² natrysków różnych systemów izolacji

Nowoczesna technologia

Nowa technologia przyjazna dla środowiska

Masz pytania? Zadzwoń

+48 32 214 45 80

Copyright © 2016 GRUPA Termopian | Polityka cookies

Designed by: